українська російська англійська
Білоруси готові популяризувати туристичну Херсонщину
20.05.2013 | 15:55
Херсонська ОДА

У рамках            ІІІ Міжнародного туристичного форуму голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк зустрівся з представниками іноземних дипломатичних корпусів

«Ми готові популяризувати туристичну Херсонську область, адже кожного року багато білорусів прагнуть відпочити на Півдні України. А Херсонщина являє собою унікальний край з виходом на два моря», - заявив Генеральний консул Республіки Білорусь в Україні Валентин Філіпчик під час зустрічі з головою Херсонської обласної державної адміністрації Миколою Костяком, яка відбулась в рамках ІІІ Міжнародного туристичного форуму «Херсонщина – відпочинок, лікування, подорожі в екологічних умовах Таврії».

Також Валентин Філіпчик підкреслив, що Республіка Білорусь зацікавлена у відкритті авіарейсу між Мінськом та Херсоном. До того ж, Генеральний консул Республіки Білорусь в Україні запросив Миколу Костяка відвідати Могильовську область.

Нагадаємо, що у минулому році під час VІ Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: привабливість, співпраця, інвестиції, економічний розвиток» був підписаний протокол між Могилівським обласним виконавчим комітетом (Білорусь) та Херсонською облдержадміністрацією про торговельно-економічну, науково-технічну та культурну співпрацю.

Крім того, голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк зустрівся з консулом Генерального консульства Російської Федерації в м. Одеса Андрієм Аксьоновим, який виявив зацікавленість в оздоровленні маленьких росіян у дитячих таборах Херсонщини.

 

версія для друку