українська російська англійська
З початку року волинські аграрії виробили продукції сільського господарства на 922,3 млн. грн.
21.05.2013 | 09:17
ВОЛИНСЬКА ОДА

За підсумками роботи господарського комплексу Волинської області у січні-квітні спостерігається активізація розвитку основних галузей економіки регіону. На цьому наголосив голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук на оперативній нараді, озвучуючи статистичні дані.

Зокрема, індекс промислової продукції становив 105,6%. Приріст забезпечено підприємствами переробної промисловості, насамперед з виробництва виробів з деревини, паперу та поліграфічної діяльності (+11,2%), харчових продуктів та напоїв (+5%), текстильного виробництва (+ 6,9%), машинобудування (+4,2%).

Продукції сільського господарства вироблено  на суму 922,3 млн. грн., а це -  на 3,5% більше відповідного періоду 2012 р. На 7,5% зросло виробництво м’яса, на 0,9 % – молока, на 3,5% збільшилась чисельність поголів’я великої рогатої худоби.

Як відзначив Борис Клімчук, індекс споживчих цін в області у квітні ц.р. у порівнянні з груднем минулого року склав  99,7%, а загалом в Україні – 100,1%.

Спостерігається ріст в роздрібній торгівлі. За січень - квітень 2013 року  оборот сягнув  майже 5 млрд. грн., що на 14,7% більше, ніж торік за такий же період. Серед західних регіонів за приростом обсягів обороту роздрібної торгівлі на одного жителя  Волинь займає 9 місце.

Борис Клімчук також додав, що середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника господарського комплексу області у березні становила 2 457 грн.

«Маємо  непогані результати. У цілому промисловість спрацювала добре. Хороший відсоток у торгівлі, а це означає, що є попит на продукцію волинського виробника. Поступово зростає і рівень зарплати. Звісно, поки що Волинь знаходиться лише на 21 сходинці серед інших регіонів, але за три роки випереджання інших областей ми піднялися на п’ять сходинок. Працюємо спільно й далі і лише на позитивний результат», - резюмував голова Волинської ОДА Борис Клімчук.

 

 

 

версія для друку