українська російська англійська
На Рівненщині перевіряють дитячі табори
21.05.2013 | 09:26
Рівненська ОДА

Чи готові оздоровлювати дітей влітку заклади Рівненщини, нині перевіряє спеціальна комісія. Її створили за дорученням голови облдержадміністрації Василя Берташа, щоб допомогти здравницям вчасно та якісно завершити підготовку до прийому школярів.

Нагадаємо, що Президент України зобов’язав створити належні умови для якісного відпочинку дітей.

Зазначений моніторинг мав швидше рекомендаційний характер, оскільки ще за місяць до проведення тендерів усі здравниці перевірили санстанція, пожежники та інші контролюючі органи, розповіла заступниця голови Рівненської облдержадміністрації Світлана Сад. За її словами, повторне інспектування було необхідне для того, аби проконтролювати усунення недоліків та визначити проблеми, вирішення яких потребує допомоги місцевої й обласної влади. Відтак, заключний комплексний моніторинг уже пройшли сім із одинадцяти закладів Рівненщини. Після ґрунтовної перевірки вони одержали дозволи відповідних організацій на початок оздоровчої кампанії.

Водночас, за словами Світлани Сад, є директори здравниць, які взяли термін до 25 травня аби завершити підготовку. Виконання їх зобов’язань промоніторять до червня, тож оздоровча компанія на Рівненщині розпочнеться вчасно.

 

версія для друку