українська російська англійська
На Рівненщині посилили держпідтримку вразливих категорій населення
21.05.2013 | 10:06
Рівненська ОДА

Президент України Віктор Янукович визначив соціальний захист та допомогу малозабезпеченим громадянам головними пріоритетами держави, повідомила заступниця голови Рівнеської облдержадміністрації Світлана Сад.

За її словами, попри економічну кризу в світі, область у повній мірі одержує держкошти на підтримку соціально вразливих краян. Загалом понад 110 тисяч жителів Рівненщини отримують соцдопомоги та виплати. Так, з початку року краяни одержали майже 490 мільйонів бюджетних гривень, а це майже на 100 мільйонів більше, ніж за аналогічний період торік, наголосила Світлана Сад. За її словами, згідно з новими президентськими ініціативами, держпідтримка малозабезпечених родин посилена. Зараз для них середній розмір держдопомоги становить понад 2 тисячі 500 гривень, а до кінця року він збільшиться до 3 тисяч 484 гривень. Водночас за дорученням Віктора Януковича, розмір допомоги по догляду за дітьми-інвалідами збільшать у півтора раза. Тож це дозволить кожній сім’ї додатково отримувати від 243 до 302 гривень щомісяця.

Загалом цьогоріч у держскабниці зарезервували для соціально вразливих жителів Рівненщини понад 1 мільярд 630 мільйонів гривень. Ця сума на 300 мільйонів гривень більша, ніж торік, акцентувала Світлана Сад, тож бюджетна підтримка незахищених краян зростає.

версія для друку