українська російська англійська
У Міністерстві молоді та спорту обговорили стан і розвиток легкої атлетики в Україні
21.05.2013 | 10:50
Прес-служба Державної служби молоді та спорту

20 травня 2013 року радник Міністра молоді та спорту України Анатолій Домашенко та президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул обговорили з віце-президентом Європейської федерації легкої атлетики, генеральним директором Федерації легкої атлетики Франції Жаном Грасіа стан та розвиток легкої атлетики в Україні.

Під час обговорення Анатолій Домошенко поінформував гостя про систему управління спортом в нашій країні, підкресливши, що з легкою атлетикою пов'язані найгучніші перемоги українських спортсменів на міжнародній арені.

За словами Анатолія Домашенка, сьогодні в нашій державі займається легкою атлетикою понад 55 тисяч осіб. Їх навчає близько 2 700 тренерів.

"Для потреб легкої атлетики у нас діє потужна інфраструктура, яка забезпечує підготовку спортсменів найвищої кваліфікації",- наголосив радник Міністра.

Зі свого боку віце-президент Європейської федерації легкої атлетики Жан Грасіа зазначив, що Україна має великі легкоатлетичні традиції.

"Приємно зазначити, що ви робите значні кроки для розвитку легкої атлетики в країні. Це дуже важливо, адже насамперед ви популяризуєте здоровий та активний спосіб життя", - наголосив Жан Грасіа.

Під час зустрічі також було обговорено питання щодо перспектив проведення в Україні чемпіонатів та кубків Європи з легкої атлетики.

В обговоренні також взяли участь директор Департаменту спорту вищих досягнень Мінмолодьспорту Олександр Аретм'єв, начальник відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Мінмолодьспорту Наталія Радчук.

версія для друку