українська російська англійська
В Одесі "Дитячий медогляд" пройшли більше 60 тисяч дітей
21.05.2013 | 11:30
Одеська ОДА

За даними управління охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації, з 1 квітня по 13 травня 2013 року в місті Одесі за програмою «Дитячий медогляд», яка проходить за ініціативою голови Одеської обласної державної адміністрації Едуарда Матвійчука в рамках програми Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України», було охоплено диспансеризацією 60 522 дитини.

Кожному маленькому одеситу була проведена функціональна проба Руф`є, що робиться для визначення можливості появи інфаркту міокарда, перевірено зір та слух, обмірено артеріальний тиск. Діти, в яких виявлено відхилення від норми, направлені для подальшого обстеження за місцем медичного нагляду або для стаціонарного лікування в лікарні чи поліклініки. Таким чином, до стаціонару направлено 391 дитину, на консультацію до Одеської обласної дитячої клінічної лікарні – 294 дитини.

За словами начальника управління охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації Михайла Бартка, найпоширеніші відхилення у маленьких мешканців Південної Пальміри – це сколіози, що пов’язано із малорухомим образом життя, та стоматологічні захворювання.

Також серед дітей міста виявлено 297 випадків ендокринних патологій, 43 захворювання нирок та 103 випадки захворювання печінки. Всі подібні випадки взяті на контроль.

версія для друку