українська російська англійська
Цьогоріч на Чернігівщині оздоровиться та відпочине понад 60 тисяч дітей
21.05.2013 | 11:17
Чернігівська ОДА

У Чернігівській області завершується процес підготовки дитячих закладів відпочинку та оздоровлення. Влітку 2013 року планують функціонувати 26 закладів оздоровлення, з них: 23 позаміські заклади оздоровлення та відпочинку, 3 санаторного типу. Відпочинкові послуги дітлахам надаватимуть 516 таборів з денним перебуванням, 14 таборів праці і відпочинку та 2 наметові містечка.

Після проведення ремонту планує відновити роботу дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Веселка» (Прилуцький район). Про все це йшлося під час наради з керівниками відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації гуманітарного напрямку, яку провів в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика.

За словами Юрія Музики, на відпочинок та оздоровлення дітей Чернігівської області планується використати майже 50 млн. грн., що має перевищити показники минулого року на 2 млн. грн. Цьогоріч планується забезпечити оздоровленням та відпочинком понад 60 тисяч дітей Чернігівщини, що складає 66,8% від їх загальної кількості. Оздоровчі послуги планується надати понад 26 тисячам дітей, що складає 43% від загальної кількості наданих послуг.

Стовідсотково буде забезпечено оздоровлення та відпочинок дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

версія для друку