українська російська англійська
На Львівщині відкрито другу чергу сонячної електростанції
21.05.2013 | 11:50
Львівська ОДА

Під час робочої поїздки до Самбірського району голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук проінспектував роботу ТзОВ «Самбірська сонячна станція» та взяв участь у відкритті другої черги сонячної станції потужністю 2,02 МВт у с. Ралівка.

Зазначимо, що першу чергу сонячної станції потужністю 1,1 МВт. Було відкрито у 2012 році. Загальну потужність станції заплановано довести до 9,98 МВт до 1 липня 2013 року.

«Це хороший об’єкт для того, щоб вчитися іншим районам як можна розвивати свою територію і яким чином можна отримувати енергію з основних джерел, тобто без необхідності спалювати дорогий газ, нафту чи вугілля. Крім того, таке виробництво енергії є абсолютно безпечним для довкілля, що є важливим, адже екологічна ситуація країни потребує особливої уваги», – сказав В.Шемчук.

Варто зазначити, що це перший крок до виробництва альтернативних видів енергії не тільки на теренах Самбірщини, а й Львівщини загалом. Під будівництво виділено земельну ділянку площею 22 га. У даний проект вкладено 17,6 млн. гривень.

ТзОВ «Самбірська сонячна станція» сплачує до бюджету району 89,1 тис. гривень.

версія для друку