українська російська англійська
НКЦПФР та Нацкомфінпослуг підписали Угоду про інформаційне співробітництво
21.05.2013 | 12:12
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку та Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг підготували та уклали Угоду про інформаційне співробітництво. З боку регулятора фондового ринку документ засвідчив Дмитро Тевелєв, Голова НКЦПФР, з боку регулятора ринків фінансових послуг – Борис Візіров, Голова Нацкомфінпослуг.

Сторони підписали угоду про обмін інформацією, яка дає можливість створення єдиного інформаційного поля для обміну даними. Це дасть змогу підвищити ефективність державного регулювання на фондовому ринку та ринку фінансових послуг, а також попередити можливість порушення чинного законодавства недобросовісними учасниками ринку.

«Комісія завжди відкрита для діалогу та співпраці з колегами, учасниками фондового ринку, державними інституціями. Підписання угоди по співробітництво з Нацкомфінпослуг для нас є визначальним, адже ми разом виступаємо регуляторами фінансового ринку. Впевнений, що співробітництво у підсумку дасть конкретні результати, а не виявиться лише формальним кроком. Нам цікавий досвід наших колег щодо вирішення проблемних питань функціонування ринку фінансових послуг, зі свого боку нам також є що запропонувати. Об’єднавши наші зусилля, налагодивши обмін інформацією, я певен, нам вдасться зробити вітчизняний фінансовий сектор ефективним, надійним та ліквідним», - наголосив Дмитро Тевелєв, Голова НКЦПФР.

«Переконаний, що зусилля, докладені в рамках нашого співробітництва, будуть дієвим інструментом підвищення ефективності регулювання ринків фінансових послуг і фондового ринку, зміцненню довіри їх учасників до органів влади та забезпечення захисту прав споживачів фінансових послуг», - підкреслив Голова Нацкомфінпослуг Борис Візіров.

Угода визначає обсяги, зміст, структуру, терміни та формат інформації, яку мають надавати регулятори один одному та способи її передавання. Одержана інформація не може бути оприлюднена та використовується сторонами виключно у службових цілях при здійсненні наглядової діяльності для виявлення порушень законодавства, їх запобігання та припинення, а також для захисту прав споживачів фінансових послуг.

Нагадаємо, на початку квітня НКЦПФР та Міністерство доходів і зборів підписали Меморандум про партнерство та співпрацю.

версія для друку