українська російська англійська
У першому кварталі з кримського бюджету на соціальний захист спрямовано 11,2 млн. грн.
21.05.2013 | 14:07
Рада міністрів АРК

За перший квартал 2013 року до зведеного бюджету Криму надійшло 1 977,3 млн. грн. доходів, у тому числі до загального фонду - 1 730,4 млн. грн. Про це йдеться в проекті розпорядження, схваленому на засіданні Ради міністрів Криму 21 травня.

Затверджені місцевими радами показники на I квартал з надходження податків і зборів до загального фонду зведеного бюджету виконано на 101,4%.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросли надходження основних бюджетоутворюючих податків і зборів, у тому числі, податку на доходи фізичних осіб (на 7,5%), плати за землю (на 14%), податку на прибуток підприємств комунальної власності (у 5 разів).

На соціальний захист населення, надання пільг та субсидій за рахунок Державного бюджету спрямовано 486,1 млн. грн. З республіканського бюджету на соціальний захист спрямовано 11,2 млн. грн. «Це дозволило профінансувати витрати, передбачені на фінансову підтримку громадських організацій інвалідів і ветеранів, заходи щодо соціальної підтримки малозабезпечених та інших пільгових категорій громадян», - наголошується в документі.

версія для друку