українська російська англійська
Нові методології для наближення до статистичних стандартів ЄС
21.05.2013 | 14:25
Прес-служба Державної служби статистики

ЄС та Україна працювали разом над удосконаленням української макроекономічної статистики, статистики підприємств та посиленням статистичної спроможності Державної служби статистики України шляхом кращого досвіду ЄС. Проект Твіннінг у сфері статистики, який фінансувався Європейським Союзом і спільно впроваджувався Державною службою статистики України та Статистичною службою Данії, презентує досягнуті результати та заходи, передбачені Порядком денним асоціації Україна-ЄС.

Запрошення для мас-медіа:

23 травня 2013 р. об 11:30 відбудеться прес-конференція за результатами проекту ЄС ТвіннінгРозробка статистичних методологій в Україні відповідно до стандартів ЄС”.

Місце проведення: Державна служба статистики України (м. Київ, вул. Шота Руставелі, 3, прес-центр)

Учасники: Посол Ян Томбінські, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні; пан Олександр Осауленко, Голова Державної служби статистики України; пані Клаудія Юнкер, начальник відділу співпраці у сфері статистики Європейського статистичного офісу (Євростат); пан Ларс Тюгесен, Директор Статистичної служби Данії.

У рамках проекту ЄС Твіннінг було:

- підвищено статистичну спроможність Держстату шляхом створення нових і вдосконалення існуючих методологій до стандартів ЄС;

- посилено довіру користувачів до статистики завдяки запровадженню вдосконаленої системи поширення даних;

- удосконалено управління людськими ресурсами у Державній службі статистики України;

- запроваджено нові методи вимірювання звітного навантаження на підприємства.

Загальна інформація

Пректи Твіннінг об’єднують державні установи України та країн-членів ЄС для обміну досвідом та кращими практиками у відповідних сферах з метою впровадження передбачених реформ. Державна установа України разом з державним службовцем країни-члена ЄС, який називається Постійний радник проекту Твіннінг (ПРП) і який постійно перебуває у даній установі, проводять спільні практичні семінари, тренінги, експертні місії та консультації, що направлені на удосконалення послуг, які надаються громадянам, а також наближення  національного законодавства до кращих Європейських практик. 

Для більш детальної інформації: dst.dk/ukraine, ukrstat.gov.ua, facebook.com/twinning.statistics

Для акредитації та більш детальної інформації: Людмила Наймушина, відділ співпраці з користувачами та мас-медіа +38 (044) 287-12-33

Реєстрація проводиться до 17:00 середи 22 травня.

Акредитовані журналісти повинні будуть пред’явити документ, який посвідчує їх особу. 

версія для друку