українська російська англійська
На Волині триває модернізація лікарень
21.05.2013 | 16:20
ВОЛИНСЬКА ОДА

У Волинській обласній клінічній лікарні відкрили оновлене приймальне відділення. Після реконструкції приміщень та модернізації обладнання створені усі умови для первинного обстеження пацієнтів та підготовки їх до подальшого лікування у відділеннях обласної лікарні. Зокрема, у  2 окремих для чоловіків і жінок  санпропускниках встановлено нову сучасну сантехніку, меблі та медичне устаткування. У  маніпуляційній кімнаті наявний  повний набір медикаментів.

Центр невідкладної допомоги для хворих із гострим коронарним синдромом, який входить до складу приймального відділення, оснащений  апаратом ЕКГ, дефібрилятором, апаратом для визначення тропонінів крові (маркерів гострого інфаркту міокарду) та повністю забезпечений необхідними ліками. Оновлено й приміщення малої операційної,  у якій здійснюють невідкладні оперативні втручання.

Як наголосив головний лікар обласної клінічної лікарні Іван Сидор, сучасне оснащення, функціональне розташування приймального відділення поряд з діагностичним центром, постійний зв'язок з вузькими спеціалістами дозволяють  діагностувати найскладніші захворювання і надавати високоспеціалізовану медичну допомогу у найкоротші терміни.

Голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук звернув увагу, що протягом останніх трьох років в обласній клінічній лікарні відбуваються значні зміни – оновлюється та надходить нове сучасне обладнання, виділяються кошти із державного та обласного бюджетів на ремонти та модернізацію відділень.

Поруч із приймальним відділенням на першому поверсі розташований оснащений найсучаснішою високотехнологічною апаратурою діагностично-лікувальний центр, що функціонує у цілодобовому режимі.

В обласній лікарні Волині  цьогоріч також встановлений апарат МРТ, придбаний коштом держави, а також оснащено новітньою технікою діагностичну лабораторію. Аналізи проводитимуть повністю автоматизовані аналізатори: біохімічний, імунохімічний, гематологічний, гемокоагулометр.

 

 

версія для друку