українська російська англійська
На фінансування регіональних програм з використання та охорони земель передбачено 1,04 млрд. грн.
21.05.2013 | 15:55
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Регіональними програмами з використання та охорони земель на 2013 рік передбачено асигнування 1,04 млрд. гривень. Зокрема, заплановано фінансування 375,6 млн. грн. за рахунок втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва. На охорону земель спрямовано 164,3 млн. грн., на інвентаризацію земель – 487,2 млн. грн., на встановлення та зміну меж адміністративно-територіальних утворень – близько 80 млн. грн., на інші заходи – 311,5 млн. гривень.

Найбільше коштів на фінансування регіональних програм заплановано у Львівській області – близько 218 млн. грн., Київській – 105,1 млн. грн., Харківській – близько 104 млн. грн., Кіровоградській – 94,1 млн. грн. та Донецькій – 89,6 млн. гривень.

Проте на фінансування регіональних програм у Запорізькій області передбачено лише 2,6 млн. грн., Сумській – 1,2 млн. грн., Вінницькій – 650 тис. гривень. У Полтавській області кошти на виконання заходів регіональних програм на 2013 рік не заплановані у зв’язку з відсутністю програми. Натомість у Черкаській області за відсутності Програми прийняті рішення про виділення коштів на здійснення заходів у сфері земельних відносин за рахунок місцевих бюджетів.

З цього приводу Голова Державного агентства земельних ресурсів України Сергій Тимченко під час наради зобов’язав керівників територіальних органів земельних ресурсів посилити роботу щодо забезпечення прийняття регіональних програм та виділення коштів для проведення робіт з використання та охорони земель.

 

версія для друку