українська російська англійська
Донецьк може стати європейською спортивною столицею - Віце-прем'єр-міністр
21.05.2013 | 17:16
Донецька ОДА

У рамках робочої поїздки на Донеччину Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко відвідав РСК «Олімпійський», де завершуються роботи з його реконструкції.

Наразі спортивний комплекс є базою підготовки українських легкоатлетів. До того ж, під час проведення Чемпіонату світу з легкої атлетики, що розпочнеться у  липні, стадіон стане головною спортивної ареною, на якій пройде більша частина змагань.

Під час світової першості, що триватиме у Донецьку з 10 по 14 липня, буде розіграно 120 комплектів нагород. Планується, що шахтарську столицю відвідають близько двох тисяч спортсменів зі 190 країн, а також велика кількість офіційних осіб і представників міжнародних ЗМІ. Вхід на всі змагання Чемпіонату буде безкоштовним.

«У цілому, я задоволений підготовкою стадіону до Чемпіонату. Думаю, що Донецьк по праву може стати європейською спортивною  столицею» - наголосив Костянтин Грищенко.

Нагадаємо, даний спорткомплекс побудований п'ятдесят п'ять років тому. В різні роки на стадіоні відбувалися визначні події. Тут проходив Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів та Міжнародні матчеві зустрічі СРСР – США та СРСР – НДР у 1977 році. А у 1985 році на «Олімпійському» було встановлено світовий рекорд зі стрибків у висоту. Зараз на стадіоні завершуються ремонтні роботи на які вже витрачено 38 млн. гривень. До Чемпіонату світу з легкої атлетики спорткомплекс готовий на 99%.

версія для друку