українська російська англійська
На соціальний розвиток сільських територій Полтавщини передбачено понад 140 млн. грн.
21.05.2013 | 18:10
Полтавська ОДА

Програмою соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області на 2013 рік передбачили кошти на соціальний розвиток сільських територій в сумі 142,3 млн. грн. Про це повідомив заступник голови ОДА Володимир Замикула на нараді з головами районних державних адміністрацій.

За його словами, планують використати кошти державного та обласного бюджету в сумі 15,3 млн. грн., за рахунок місцевих бюджетів передбачено спрямувати кошти  в сумі 64,2 млн. грн., а також хочуть використати кошти інвесторів в сумі 62,7 млн. грн. Значна частина передбаченої суми надійде в рамках соціальних угод між сільськими громадами та сільськогосподарськими підприємствами, що орендують земельні паї (понад 40 млн. грн.).

Роботу з виконання Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області на 2013 рік вже розпочали. Станом на 01.05.2013 уклали 1346 соціальних угод на суму 29,6 млн. грн. (73,3 % до передбаченого програмою).

Фактично використали коштів на реалізацію заходів програми в сумі 4,5 млн. грн., що становить 3,2 % від суми, передбаченої програмою.

У ході аналізу темпів виконання програми Володимир Замикула звернув особливу увагу на реалізацію завдань Президента України Віктора Януковича щодо створення умов для доступу громадян України до культурних послуг, зокрема, відродження культурної інфраструктури села.

версія для друку