українська російська англійська
У Харківському національному університеті міського господарства відкрився українсько-канадський культурно-освітній центр
21.05.2013 | 17:44
Прес-служба Міністерства освіти і науки

21 травня 2013 року в Харківському національному університеті міського господарства ім. О. М. Бекетова за сприяння Міністерства освіти і науки України відбулося відкриття українсько-канадського культурно-освітнього центру.

У церемонії відкриття взяли участь: Грегорі Лемермайєр, радник і заступник Посла Канади в Україні; Роман Шаповал, директор департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації; Андрій Парамонов, перший заступник міського голови Харкова та члени Вченої ради університету.

Ідея відкриття центру виникла за результатами успішного досвіду роботи харківського університету з Канадським коледжем англійської мови та у зв'язку із зацікавленістю студентів Харківщини у навчанні в Канаді та за результатами проведення виставки «Освіта в Канаді 2013», яка відбулася 24 лютого цього року в Харкові.

Метою створення центру є активізація українсько-канадського співробітництва за допомогою реалізації спільних програм для розвитку культурної та освітньої комунікації між українськими та канадськими партнерами.

Основні завдання Центру:

• мовна підготовка студентів і співробітників Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова, а також зацікавлених представників академічних кіл м. Харкова;

• встановлення та розвиток плідних академічних зв'язків університету та інших вищих навчальних закладів м. Харкова з науково-освітніми та культурними установами Канади;

• просування українсько-канадських освітніх програм, реалізація двосторонніх проектів у галузі академічних обмінів, грантів і наукових досліджень;

• сприяння у проведенні рекламно-інформаційних виставок освітніх послуг університету та вищих навчальних закладів м. Харкова в Канаді і навпаки.

У Харківському національному університеті міського господарства ім. О. М. Бекетова вже більше року навчають англійської за програмою SMRT Канадського коледжу англійської мови.

На сьогодні проводиться підготовка англійською курсів за спеціальностями з використанням матеріалів Канадських ВНЗ. У планах – обмін студентами і викладачами.

Центр сприятиме динамічнішому та ефективнішому налагодженню відносин між ВНЗ Канади та Харківського регіону.

 

версія для друку