українська російська англійська
Олег Проскуряков виступив на пленарному засіданні 4-го газового Конгресу Туркменістану
21.05.2013 | 18:20
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

21 травня 2013 року Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков у рамках участі у 4-му газовому Конгресі Туркменістану виступив під час пленарного засідання Конгресу.

Під час виступу Олег Проскуряков відзначив, що «Україна має потенціал для співпраці у нафтогазовій і енергетичній сферах: транзитній, науково-технічній, в нафтогазовій галузях; запаси нетрадиційного газу, традиційних енергоресурсів і поновлюваних джерел енергії». 

 «Ми розглядаємо участь української делегації у сьогоднішньому Конгресі як логічне продовження тієї роботи, яка була ініційована Президентами України та Туркменістану під час візиту Президента України Віктора Федоровича Януковича у Вашу країну в лютому поточного року і за результатами тих домовленостей, які були досягнуті лідерами наших держав», - наголосив Міністр О.Проскуряков.

Програма економічних реформ Президента України на 2010-2014 роки акцентує увагу на залученні іноземних інвестицій, реалізації інвестиційних програм, пов'язаних із залученням провідних світових компаній в енергетичну сферу нашої держави. Тому Україна зацікавлена у налагодженні співпраці з енергетичними компаніями Туркменістану, зокрема у реалізації спільних проектів у сфері паливно-енергетичного комплексу.

«Наша країна завжди була і буде відкрита до конструктивного діалогу, має на меті бути надійним і прогнозованим партнером. Президент України, виходячи саме з цього принципу, формулює основні стратегічні напрями політики нашої держави, а ми, як Уряд, неухильно й відповідально реалізуємо ці завдання у внутрішньополітичному і міжнародному вимірах», - відзначив Олег Проскуряков.

 

версія для друку