українська російська англійська
В ефірі державних ТРК стартує новий телевізійний проект "Країна талантів"
21.05.2013 | 18:40
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

1 червня 2013 року, у Міжнародний день захисту дітей, в ефірі обласних державних телерадіокомпаній стартує за ініціативи Держкомтелерадіо України новий телевізійний проект «Країна талантів», що популяризуватиме різні напрями дитячої творчості.

Метою проекту є урізноманітнення програм для дитячої аудиторії, забезпечення освітньо-культурних потреб дітей. Його започатковано на виконання Указу Президента України, яким 2013 рік оголошено  Роком дитячої творчості.

Щосуботи о 16:30 кожна обласна державна телерадіокомпанія представлятиме програму, яка розповість про кращі зразки творчості талановитих та обдарованих дітей області, їхні спортивні досягнення, познайомить з цікавими особистостями, розкаже про дитячі заходи, що відбуваються в області.

Краща програма проекту визначатиметься глядачами за допомогою on-line голосування, яке проходитиме до 30 листопада 2013 року на сайті http://krainatalantiv.com.ua .

Кожний бажаючий зможе переглянути програму як у реальному часі в ефірі будь-якої обласної державної телерадіокомпанії, так і в зручний для нього час на сайті «Країна талантів».

Програми, що наберуть найбільшу кількість голосів, будуть відзначені нагородами. 

 

 

версія для друку