українська російська англійська
На Рівненщині втричі збільшили фінансування на оздоровлення дітей застрахованих працівників
21.05.2013 | 19:10
Рівненська ОДА

У фонді соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на придбання путівок зарезервували рекордну суму, зауважила заступник голови Рівненської облдержадміністрації Світлана Сад. Якщо торік на відпочинок дітей витратили 4,5 мільйона гривень, то цьогоріч спрямують 13 мільйонів 800 тисяч гривень. За ці кошти вдасться оздоровити 6 тисяч дітей страхувальників.

Зараз їх готові приймати 5 закладів Рівненщини, які запропонували кращі умови для відпочивальників та виграли тендери. Зокрема, санаторний комплекс «Джерельце» цьогоріч прийме тисячу школярів, тоді як минулоріч лише 250. Водночас у закладах «Горинь» та «Електронік» оздоровлять по 1200 та 1100 дітей відповідно, а це вдвічі більше, ніж вони прийняли минулоріч. Крім того, до «Веселки» поїде 1200 учнів, що в шість разів більше, ніж минулого сезону. Тим часом в «Агатівкці» оздоровлять півтори тисячі дітей, підсумувала Світлана Сад.

За її словами, ще однією цьогорічною новацією є те, що за кошти соцстраху компенсовуватимуть 90% вартості путівки, і лише 10% доплачуватимуть батьки чи профспілки. Натомість торік на здешевлення відпочинку кожної дитини виділяли лише 750 гривень.

 

версія для друку