українська російська англійська
На Рівненщині понад 10 тис. краян оформили документи на одержання компенсації за утримання телят
22.05.2013 | 09:20
Рівненська ОДА

367 тисяч бюджетних гривень вже виплатили місцевим власникам молодняку, повідомив перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Анатолій Юхименко.

Зараз область очікує на наступний транш, адже понад 10 тис. краян оформили документи на одержання компенсації. Вони утримують 12 тисяч 500 телят, тож розраховують на 5 мільйонів гривень дотації.

Аби люди якнайшвидше одержали бюджетне заохочення, Анатолій Юхименко звернувся до профільного Міністерства з проханням прискорити надходження грошей для господарників Рівненщини. Тож, як тільки кошти надійдуть в область, їх пропорційно розподілять між усіма районами. Водночас прийом документів на бюджетне заохочення триває і надалі.

Торік держпідтримкою скористалися 22 тисячі селян Рівненщини. Вони подали документи на дотацію за утримання 26,5 тисячі голів молодняку великої рогатої худоби. Усього власникам телят виплатили понад 11 мільйонів бюджетних гривень.

Довідково

Для отримання дотації необхідно подати в сільську чи селищну раду паспорт великої рогатої худоби та ветеринарну картку, а також ідентифікаційний код і паспорт власника.

 

версія для друку