українська російська англійська
Сімферополець Андрій Павленко завоював дві золоті медалі на Міжнародному турнірі з плавання
22.05.2013 | 10:20
Рада міністрів АРК

Сімферополець Андрій Павленко став двократним переможцем міжнародного турніру з плавання в категорії «Мастерс» М 60.

Кримський спортсмен завоював золото на дистанції 200 м батерфляєм і у складі естафетної команди 4х50 м вільним стилем.

Наші спортсмени, що представляють СК «Таврида», в естафеті 4х50 м встановили новий рекорд України — 2:12,36 хв, поліпшивши попередній, що тримався 8 років, на 7 секунд.

Міжнародний турнір, в якому взяли участь 262 спортсмени з України, Російської Федерації, Республіки Білорусь, Республіки Молдова, Словацької Республіки і ФРН, відбувся з 9 по 14 травня в Донецьку.

Міністр освіти і науки, молоді і спорту Автономної Республіки Крим Наталія Гончарова привітала кримських спортсменів з високими результатами і побажала подальших перемог.