українська російська англійська
Прикарпаття залучило значний обсяг інвестицій у промисловість і будівництво
22.05.2013 | 10:46
Івано-Франківська ОДА

В економіку Івано-Франківської області торік було спрямовано 4 976,6 млн. грн. капітальних інвестицій, що на 14% більше, ніж у 2011-му. За цим важливим показником область вийшла на дев’яте місце серед регіонів України.

Найбільше інвестицій надійшло у промисловість – 2 011,7 млн. грн. Значними були також інвестиції в будівництво – 1 587 млн. грн., переважно їх спрямовували у спорудження нового житла.

Створювалися передумови для динамічного розвитку і в аграрному секторі Прикарпаття. На 1 січня цього року обсяг прямих іноземних інвестицій, залучених підприємствами сільського господарства області, становив 96 млн. дол. США - на 10,3 млн. дол. більше, ніж позаторік, а у підприємства з виробництва харчових продуктів і напоїв – 133,7 млн. дол. США, що на 17,4 млн. дол. перевищує показник 2011 року.

«Спрямування інвестицій в економіку області сприяло завершенню будівництва багатьох об’єктів соціально-культурного та виробничого призначень, – зазначає заступник голови облдержадміністрації Ігор Зварич. - Насамперед Навчально-реабілітаційного центру для дітей з вадами опорно-рухового апарату в с. Черчі на Рогатинщині. Цей важливий для краю об’єкт споруджували із залученням коштів Державного і обласного бюджетів. За рахунок фінансування з цих же джерел добудовано та введено в дію приміщення обласної філармонії в Івано-Франківську і продовжувалось будівництво таких пріоритетних об’єктів соціальної сфери, як сучасний перинатальний центр в Івано-Франківську, третій пусковий комплекс Галицької центральної районної лікарні, районна поліклініка в Коломиї».

версія для друку