українська російська англійська
Леонід Новохатько привітав Злату Огневич із "бронзою" на "Євробаченні"
22.05.2013 | 10:55
Прес-служба Міністерства культури

Міністр культури Леонід Новохатько привітав Злату Огневич із завоюванням третього місця на пісенному конкурсі «Євробачення 2013», який відбувся у Швеції.

«Я вважаю, що, досягши такого успіху, співачка може сприяти підтримці талантів, які тільки пробиваються», - зазначив Леонід Новохатько під час зустрічі із Златою Огневич і її командою у Міністерстві культури України.

«Я щиро вітаю вас. Мені здається, що у вас два місця віднині мають бути: одне - на сцені, а інше - в журі конкурсів дитячої пісні, конкурсів підтримки юних талантів», - зазначив Міністр, підкресливши, що бачить у цьому «складову іміджу співачки, лінію її поведінки і частину образу», що може бути перспективним для неї і необхідним.

Міністр нагадав, що 2013 рік оголошений Президентом України Роком дитячої творчості, і запропонував Златі Огневич взяти участь у підбитті його підсумків. «Ви вже трішки символ і повинні як би зверху подивитися, а хто там пробивається, підтримати добрим словом, похвалити когось із педагогів», - сказав Леонід Новохатько.

Злата Огневич словами вдячності згадала свого педагога з вокалу з музичного училища імені Глієра Тетяну Русову. «Тетяна Миколаївна дала мені основу, за допомогою якої я можу й академічний вокал виконувати, і джазовий, і поп-музику. Вона вчила, що ми живемо в Україні і повинні знати золотий фонд українських пісень, інакше ми не справжні співаки. Вона прекрасний педагог, який виховав багатьох чудових виконавців, - Бужинську, Власову, Тіну Кароль, Бондарчука», - сказала співачка.

Відповідаючи на запитання Міністра про найближчі плани, Злата Огневич сказала, що головне - це нова музика, і відпочинок команда не планує.

версія для друку