українська російська англійська
Микола Азаров: Форум "Україна і партнери" стане платформою для діалогу політичних, ділових та фінансових кіл
22.05.2013 | 12:30
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров впевнений, що Перший міжнародний бізнес-форум “Україна і партнери”, який відбудеться у Києві 13-14 червня за ініціативи Уряду, стане системним фактором міжнародного ділового співробітництва. Про це він заявив на засіданні Кабінету Міністрів 22 травня 2013 року.

«Упевнений, що Форум стане платформою для діалогу, який об’єднає лідерів політичних, ділових та фінансових кіл, а також буде системним фактором міжнародного ділового співробітництва», - наголосив Микола Азаров, додавши, що цей масштабний проект покликаний розкрити перед партнерами всі нові можливості ведення бізнесу, створені Урядом за останні роки.

«Ніхто в Європі не зробив стільки для дерегулювання підприємницької діяльності і лібералізації податкових і митних норм, як Україна. Ми готові донести до інвесторів, як користуватися цими можливостями», - підкреслив  Глава Уряду.

При цьому він зауважив, що на сьогодні питання подальшого розвитку України, як ринку з унікальним геополітичним розташуванням і значним економічним потенціалом, привертає пильну увагу Європейського Союзу, СНД, Росії, Китаю та інших глобальних центрів впливу.

Микола Азаров також поставив завдання членам Уряду, які задіяні у підготовці Першої міжнародної бізнес-конференції “Україна і партнери”, подати на засідання Оргкомітету, яке  відбудеться під його головуванням найближчими днями, програмні проекти для обговорення з міжнародними інвесторами.

 

 

версія для друку