українська російська англійська
Микола Азаров: Необхідно розширяти і вдосконалювати комунікації з інвесторами
22.05.2013 | 13:05
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявляє про необхідність розширення і вдосконалення комунікацій з інвесторами, бо у світі недостатньо знають про сприятливий інвестиційний клімат, створений в Україні. Про це він заявив на засіданні Кабінету Міністрів 22 травня 2013 року.

«Нам потрібно розширяти і вдосконалювати комунікації з інвесторами. Об’єктивно: достатньо привабливі умови ведення бізнесу в Україні вже є. Але про них недостатньо знають у світі. Треба міняти це», - сказав Микола Азаров.

Водночас Глава Уряду зазначив, що курс Президента України на створення в нашій державі привабливих інвестиційних умов дає зримі результати.

Він нагадав, що минулої п’ятниці відбулося офіційне відкриття Центрів науково-дослідних, дослідно-конструкторських розробок компанії «Самсунг Електронікс Україна» у Києві та Харкові.

«Це не рядовий факт діяльності в Україні транснаціональної корпорації. Корпорація «Самсунг» має на меті саме в Україні створити дослідницький центр №1 серед країн СНД та Європи», - сказав Прем’єр-міністр.

Він нагадав, що під час минулорічного візиту Президента України Віктора Януковича у Південну Корею, корейська сторона підкреслила важливість зазначеного проекту для подальшого розвитку співпраці між двома країнами у сфері ІТ-технологій: «І тепер українсько-корейське співробітництво вийшло на новий рівень розвитку».

За словами Миколи Азарова, провідна компанія світу «Самсунг» створила в Україні 1200 високооплачуваних робочих місць і наступного року збільшить їх до 2 тисяч. А щорічні інвестиції збільшаться до 100 мільйонів доларів. Крім того, «Самсунг» демонструє відповідальну інтеграцію в український соціально-економічний простір: сплачує податки, дбає про соціальне забезпечення працівників і бере участь у благодійних, соціальних проектах.

«Україна вітає таку системну політику корейської компанії. Сподіваюсь, що цей досвід успішної співпраці з нами візьмуть собі за приклад інші закордонні партнери», - висловив сподівання Прем’єр-міністр.

версія для друку