українська російська англійська
В Україні відкрилася головна аграрна виставка року АГРО-2013
22.05.2013 | 13:26
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

22 травня, в Києві розпочала роботу Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2013». Цей масштабний захід вже здобув всесвітнє визнання та є найбільшою загальнодержавною подією в агропромисловому комплексі. Цьогоріч до нього долучилося ще більше вітчизняних та зарубіжних учасників. В офіційному відкритті «АГРО-2013» взяли участь Президент України Віктор Янукович і Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

У Національному Експоцентрі України відкрилася XXV Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2013», яка триватиме до 25 травня. Цього року на заході присутня ще більша кількість вітчизняних і зарубіжних учасників, які представляють широкий спектр напрямків сільгоспвиробництва.

Також сьогодні в одному з павільйонів виставки відбувається Міжнародний форум «Світовий зерновий ринок – тенденції, ризики, ініціативи», в якому бере участь Міністр Микола Присяжнюк, а також міністри сільського господарства та їхні заступники з низки країн, зокрема, Чехії, Польщі, Литви та представники Організації ООН з питань продовольства та сільського господарства (ФАО). На заході обговорять питання глобальної продовольчої безпеки, забезпечення прозорості світового ринку зерна й посилення координації дій у межах глобальної системи моніторингу аграрних ринків.

Загалом, на «АГРО-2013» вже розпочали роботу 10 спеціалізованих виставок, де свою продукцію представляють компанії з 17 країн світу.

 

версія для друку