українська російська англійська
Новий графік руху поїздів передбачає спрощену процедуру проходження митного контролю у міжнародних поїздах
22.05.2013 | 14:25
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Із введенням нового графіка руху пасажирських поїздів на 2013-2014 роки Укрзалізниця змінить у поїзді №53/54 Київ – Санкт-Петербург процедуру проходження митного контролю. Про це стало відомо під час брифінгу начальника головного пасажирського управління Укрзалізниці Олександра Іванька.

«З 26 травня 2013 року у поїзді №53/54 Київ – Санкт-Петербург митні та прикордонні процедури будуть здійснюватися на шляху прямування поїзда на ділянці Чернігів – Горностаївка», – повідомив Олександр Іванько.

За його словами, дане нововведення дозволить вищезазначеному поїзду прискоритися на 45 хвилин. Відстань від столиці України до Санкт-Петербурга він долатиме за 22 год. 26 хв. замість 23 год. 11 хв.

Нововведення не тільки прискорить поїзд, але й зробить перебування пасажирів у дорозі більш зручним, адже тепер їх не будуть турбувати на кордоні співробітники митного контролю і в «авральному» режимі проводити усі процедури.

Також з метою створення комфортних умов для перетину українсько-російського державного кордону, уникнення зупинок пасажирських поїздів на державному кордоні у нічний час буде змінено порядок проходження прикордонно-митного контролю в пасажирському поїзді №6/5 Київ – Москва.

«Усі прикордонно-митні процедури у поїзді №6 Київ – Москва починатимуться за 25 хв. до відправлення поїзда у вагонах і на платформі вокзалу Київ-Пасажирський. При прямуванні у зворотному напрямку контрольні операції здійснюються на шляху прямування поїзда від станції Дарниця до станції Київ. Передбачено беззупинковий пропуск тільки територією України (беззупинковий пропуск територією РФ погоджується з контролюючими органами РФ)», – додав Олександр Іванько.

Раніше дана технологія проходження митного контролю була впроваджена в поїзді № 2/1 Київ – Москва.

 

 

версія для друку