українська російська англійська
Міністр інфраструктури представляє потенціал розвитку логістичного комплексу України на Міжнародному Транспортному Форумі у Лейпцигу
22.05.2013 | 15:30
Прес-служба Міністерства інфраструктури

22 травня 2013 у м. Лейпцигу (Німеччина) розпочався щорічний Міжнародний Транспортний Форум. Упродовж трьох днів вчені, урядовці, бізнес-лідери та політики з усього світу обговорюватимуть шляхи розвитку транспортної інфраструктури для задоволення зростаючих обсягів вантажоперевезень. Транспортну галузь та актуальні питання розвитку транспортної інфраструктури нашої країни представляє Міністр інфраструктури України Володимир Козак.

Основним завданням цьогорічного Форуму є розробка ефективних рішень з пошуку інвестицій, необхідних для розвитку авіаційної, морської, автомобільної та залізничної галузей транспорту для підвищення обсягів вантажоперевезень.

«Україна є найбільшою країною Європи та знаходиться на перетині транспортних шляхів, що з’єднують Захід зі Сходом, Північ із Півднем, та має один з найбільш високих рейтингів за коефіцієнтом транзиту серед країн Європи. В цілому транспортна система України дозволяє перевезти більше 1,5 млрд. тонн вантажів щорічно», - зауважив Міністр інфраструктури України Володимир Козак. «Сучасна глобалізація національних економік потребує відповідного розвитку світової транспортної системи, особливо – створення потужної та високоефективної інфраструктури. Для завершення розпочатої останніми роками в Україні модернізації транспортної галузі потрібні значні інвестиції, надходження яких буде вигідним не лише для української транспортної системи, але ї для транспортної мережі Європи», - додав Міністр.

Державно-приватне партнерство може розв’язати проблему фінансування і допомогти країнам, що розвиваються виконати масштабне розширення своєї транспортної інфраструктури, а промислово розвинутим країнам сконцентруватися на підвищення екологічності своєї транспортної системи.

Крім загальних засідань Форуму, Міністр зустрінеться з урядовцями Туреччини, Росії, Латвії, Польщі, Словаччини та Німеччини для обговорення актуальних питань співпраці в транспортній галузі між Україною та цими державами.  

версія для друку