українська російська англійська
Держтуризмкурорт знайомить журналістів країн СНД та ГУАМ із туристичним потенціалом України
22.05.2013 | 16:24
Прес-служба Міністерства інфраструктури

В Україні триває прес-тур для представників провідних туристичних засобів масової інформації країн СНД та ГУАМ. Подібний захід у нашій країні проводиться вперше. Організатором виступило Державне агентство України з туризму та курортів за активної підтримки Міністерства інфраструктури, Укрзалізниці, а також Міністерства курортів і туризму АР Крим, Херсонської, Запорізької, Дніпропетровської обласних та Київської міської державних адміністрацій.

Основною метою прес-туру є поширення інформації про туристичні можливості України на цільових ринках країн СНД та ГУАМ напередодні літнього туристичного сезону 2013 року та залучення значної кількості іноземних туристів до нашої країни. Крім того, проведення прес-туру спрямоване на просування національного туристичного продукту на міжнародному туристичному ринку напередодні проведення в Україні спортивного турніру Євробаскет-2015.

Під час перебування в Україні група журналістів матиме нагоду ознайомитись з туристичними можливостями Півдня та Центру країни. Зокрема, учасники відвідають АР Крим, Дніпропетровську, Херсонську та Запорізьку області, а також місто Київ, де їм буде продемонстровано різноманіття туристичного потенціалу України.

Розпочався прес-тур 21 травня у Криму з відвідування представниками медіа країн СНД та ГУАМ рекреаційних об’єктів м. Євпаторія та презентації їм нового туристичного маршруту «Новий Єрусалим».

22 травня учасники туру взяли участь у відкритті II Республіканської виставки туристичних маршрутів та екскурсійних програм по Криму: «Нове обличчя древнього курорту» та прес-конференції з керівництвом Міністерства курортів і туризму АР Крим.

Учасникам прес-туру також буде презентовано об’єкти природно-заповідного фонду та культурної спадщини. Представники медіа відвідають біосферний заповідник Асканія-Нова ім. Ф.Е. Фальц-Фейна (Херсонська область) та Національний заповідник «Хортиця» (Запорізька область).

Крім того, журналісти матимуть нагоду познайомитись з нематеріальною культурною спадщиною України - відвідають с. Петріківку (Дніпропетровська область), де для них буде проведено майстер-клас з Петриківського розпису, який цього року на засіданні комітету ЮНЕСКО буде номіновано щодо надання статусу нематеріальної спадщини людства.

Завершиться прес-тур 26 травня у місті Києві під час святкування Дня міста. У столиці України журналісти відвідають історичний центр міста, де познайомляться з пам’ятками ЮНЕСКО та візьмуть участь у заходах з нагоди Дня Києва.

Крім того, заплановано зустріч учасників прес-туру з Головою Держтуризмкурорту Оленою Шаповаловою та керівництвом Київської міськдержадміністрації.

 

версія для друку