українська російська англійська
Уряд призначив стипендії видатним тренерам, які готують спортсменів до Олімпійських та Паралімпійських ігор
22.05.2013 | 17:10
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд призначив стипендії видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх. Відповідне розпорядження було прийняте на засіданні Кабінету Міністрів України 22 травня 2013 року.

Документ прийнято з метою відзначення видатних тренерів за вагомий внесок у розвиток сфери фізичної культури і спорту та підготовку спортсменів, що включені до переліку кандидатів на участь у ХХХІ літніх Олімпійських іграх 2014 року у Ріо-де-Жанейро, XXII зимових Олімпійських іграх та ХІ зимових Паралімпійських іграх  у м. Сочі (Росія), а також надання підтримки тренерам та забезпечення їх соціального захисту, що сприятиме запобіганню відтоку кращих тренерів за межі України та активізації роботи щодо пошуку нових спортивних талантів.

Відповідно до розпорядження стипендії Кабінету Міністрів України отримають 50 видатних тренерів, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських іграх, та 25 видатних тренерів, що забезпечують підготовку до Паралімпійських ігор.

Стипендія призначається строком не більше як на один рік у розмірі восьми прожиткових мінімумів (9176 гривень).

Виплата стипендії здійснюється щомісяця за рахунок коштів, передбачених у Державному бюджеті на розвиток фізичної культури і спорту.

 

 

версія для друку