українська російська англійська
Командувач Повітряних Сил ЗС України Юрій Байдак зустрівся з аташе з питань оборони при Посольстві РФ в Україні
22.05.2013 | 17:17
Прес-служба Міністерства оборони

22 травня у Вінниці відбулася робоча зустріч керівництва Командування Повітряних Сил Збройних Сил України з аташе з питань оборони при Посольстві Російської Федерації в Україні полковником Андрієм Барановим. Українську військову делегацію очолював командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Юрій Байдак.

У ході візиту до Вінниці аташе з питань оборони при Посольстві Російської Федерації в Україні ознайомився із структурою, завданнями Командування Повітряних Сил Збройних Сил України, відвідав одну із військових частини військово-транспортної авіації.

Під час робочих переговорів українською стороною було проведено брифінг-презентацію на тему “Сучасний стан та перспективи реформування Повітряних Сил ЗС України”, а також обговорено питання, що потребують узгодження та опрацювання між Міністерством оборони України та Міністерством оборони Російської Федерації щодо надання Російською Федерацією підтримки визначеним силам та засобам Повітряних Сил ЗС України в ході навчання “Бойова співдружність – 2013”, проведення яких сплановано на липень поточного року.

Перебування аташе з питань оборони при Посольстві Російської Федерації в Україні у Вінниці триватиме до 24 травня.

версія для друку