українська російська англійська
На телеканалі "ЛОТ" відкрито нову студію
22.05.2013 | 17:40
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

22 травня Голова Держкомтелерадіо України Олександр Курдінович взяв участь у відкритті нової студії на телеканалі «ЛОТ» Луганської ОДТРК.

Керівник відомства  також зустрівся з керівництвом області та обговорив питання переходу на цифрове телемовлення і реформування місцевих комунальних ЗМІ. Олександр Курдінович подякував обласній владі Луганщини за підтримку, яку вони надають обласній телерадіокомпанії. «Сьогодні та модель співпраці, яка є між Луганською обласною телерадіокомпанією та облдержадміністрацією, облрадою - це дійсно дієвий механізм взаємовиручки, підтримки і нормального, скажімо так, необхідного співробітництва. Якщо порівнювати з іншими областями, то таких позитивних прикладів, на жаль, небагато», - зазначив він.

На думку Голови Держкомтелерадіо саме завдяки цьому Луганська ОДТРК  змогла досягти значних успіхів, посісти провідне місце у всеукраїнських рейтингах ЗМІ. Олександр Курдінович висловив упевненість, що і подальша співпраця телеканалу «ЛОТ»  та обласної влади буде не менш плідною.

У свою чергу голова облради Валерій Голенко подякував Главі Держтелерадіо за підтримку луганських ЗМІ, зокрема, за фінансування, яке цього року виділено на відкриття нової студії на телеканалі «ЛОТ».

 

версія для друку