українська російська англійська
Віктор Корж: Комунальні кінотеатри мають відновити свою роботу як осередки культурного дозвілля
22.05.2013 | 18:46
Київська МДА

На черговому засіданні Київради було ухвалено рішення щодо реорганізації кінотеатрів комунальної власності територіальної громади міста Києва. За підтримку даного рішення проголосували 72 депутати.

Так, правонаступником всіх прав і обов’язків та майна кінотеатрів комунальної власності «Братислава», «Київська Русь», «Лейпціг», «Ленінград», «Росія», «Флоренція», «Кінотеатр «ім. Т.Шевченка» та «Загреб» визначено комунальне підприємство «Київкінофільм». Таким чином міська влада має на меті оптимізувати роботу комунальних підприємств культури і сприяти більш ефективному використанню комунального майна.

«Наразі переважна більшість комунальних кінотеатрів перебуває в оренді, проте це ніяк не відобразилось на поліпшенні матеріального становища рядових працівників, технічного забезпечення та оснащення закладів. Переважна більшість кінотеатрів перебувають у незадовільному стані,  мають накопичені борги та перебувають у судових процесах. Тож наразі централізація системи управління комунальними кінотеатрами просто необхідна. Приємно, що у цьому питанні нас підтримує і депутатський корпус. Я переконаний, що столичні кінотеатри повернуть свого глядача та повноцінно функціонуватимуть, як осередки культурного дозвілля» – зазначив Віктор Корж.

Він також зауважив, що основним завданням міської влади є відновлення роботи і конкурентоздатності кінотеатрів.

«Ми розпочали масштабну роботу над удосконаленням структури, аби активізувати державно-приватне партнерство та наблизити інвестиції до комунальних закладів культури. Крім того, ми повинні підтримати відродження вітчизняного кінематографа, а комунальні кінотеатри мають пропонувати глядачам і український кінопродукт», – наголосив заступник голови КМДА.

 

версія для друку