українська російська англійська
На Харківщині на фінансування оздоровчої кампанії виділено 50 млн. грн. за рахунок соцстраху
23.05.2013 | 10:10
Харківська ОДА

На фінансування оздоровчої кампанії 2013 року за рахунок Фонду соціального страхування було виділено додатково 50 млн. грн. Як зазначила заступник директора Департаменту у справах молоді та спорту – начальник управління у справах сім'ї та молоді ХОДА Лариса Козлова, допомога соцстраху дозволить оздоровити більшу кількість дітей.

«Цього року соцстрах як ніколи надав велику допомогу в оздоровленні дітей Харківської області. Виділено 50 млн. грн. на придбання путівок як за повну, так і часткову вартість. Якщо людина працює і застрахована, вона отримає або 10-відсоткову путівку до таборів Харківської області чи за її межами, або на 800 грн. зменшить вартість повноцінної путівки, а решту сплачують або батьки, або профспілка», – підкреслила вона.

Лариса Козлова закликала жителів Харківщини звертатися у свої профспілкові організації та комісії із соціального страхування, тому що путівок на оздоровлення та санаторне лікування дітей дуже багато, і вони дозволять задовольнити потреби будь-якої сім'ї.

 

версія для друку