українська російська англійська
На Одещині відкрили новий діагностичний центр
23.05.2013 | 10:50
Одеська ОДА

Під час робочої поїздки до Любашівського району голова Одеської обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук урочисто перерізав традиційну червону стрічку на відкритті діагностичного центру з новим рентген-кабінетом в центральній районній лікарні. Все обладнання для медичного центру, зокрема і новітній рентгенографічний цифровий апарат "Аспект" вартістю більше півмільйона гривень, придбано в рамках проекту «Народний бюджет».

Керівник області зустрівся з медичними працівниками Любашівської центральної районної лікарні мешканцями району, які прийняли участь у урочистому відкритті діагностичного центру та подякував лікарям за їх роботу. Відтепер медичні працівники Любашівського району зможуть діагностувати пацієнтів на новому обладнанні, а місцеві – отримувати якісну медичну допомогу.

Е.Матвійчук області ознайомився з роботою нового медичного обладнання та оглянув рентген-кабінет, який складається із приміщень для ультразвукової і функціональної діагностики.

Загалом, за словами Едуарда Матвійчука на придбання медичного обладнання для районів Одеської області у 2012 році було витрачено більше 100 млн. грн.

 

 

версія для друку