українська російська англійська
Для учасників Євробаскету-2015 спростять митний контроль
23.05.2013 | 15:28
Прес-служба Міністерства доходів і зборів

Міністерство доходів і зборів спростить процедури митного контролю для учасників фінального турніру чемпіонату Європи з баскетболу, що відбудеться у 2015 році. Фахівці відомства розробили план необхідних для цього заходів.

Зокрема, пропонується звільнити від надання дозвільних документів та проходження контролю тих товарів, що ввозитимуться на митну територію України учасниками змагань. У Міністерстві готуються ініціювати внесення відповідних змін до чинного законодавства.

«Спрощення контролю має дати новий стимул для міжнародного співробітництва в галузі спорту. Сподіваюся, наші зусилля зміцнять завойовану після Євро-2012 репутацію України як спортивної держави, здатної гідно приймати престижні змагання», - зауважив Міністр доходів і зборів Олександр Клименко.

Пасажирів прийматимуть сучасні термінали аеропортів Києва, Харкова, Донецька та Дніпропетровська, які побудовані під час підготовки до Євро-2012. Для уникнення черг в нових терміналах збільшено до 90% площу „зеленого коридору”. Рентген-апарати, за допомогою яких здійснюється митний огляд багажу пасажирів, знаходяться лише на „червоному коридорі”, для якого відведено 10% території. Новітня техніка та автоматизовані процедури дозволяють витрачати на проходження всіх митних формальностей не більше 1 хвилини.

У пунктах пропуску, в яких очікуватиметься основний пасажиропотік, працюватимуть інспектори, які володіють іноземними мовами. Для гостей України також розроблено спеціальні буклети з усією необхідною інформацією, зокрема, щодо правил проходження митного контролю та декларування товарів, перелік предметів, які заборонено перевозити, тощо. Ці матеріали також розміщуватимуться на інформаційних стендах.

У рамках підготовки та проведення фінального турніру чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року працівники Міндоходів надаватимуть необхідну консультаційну допомогу платникам з питань дотримання вимог Податкового та Митного кодексів України.

Крім того, до початку проведення фінальної частини турніру Міндоходів заплановано низку робочих зустрічей з керівництвом правоохоронних підрозділів суміжних для проведення спільних тематичних заходів.

 

 

версія для друку