українська російська англійська
Костянтин Грищенко взяв участь у відкритті Хмельницького перинатального центру
23.05.2013 | 16:13
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

23 травня ц.р. Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко взяв участь у церемонії відкриття Хмельницького обласного перинатального центру.

«Мені приємно відзначити, що за час існування проекту «Нове життя» нам вдалося побудувати 10 сучасних перинатальних центрів по всій країні. Результат, який ще декілька років тому неможливо було уявити. Завдання на найближчу перспективу – створити в кожній області такий центр і підняти рівень надання медичної допомоги до європейських стандартів», - зазначив К.Грищенко.

За словами Віце-прем’єра, сучасне медичне обладнання та навчально-методичний центр у новозбудованому медичному закладі стануть запорукою успіху та створять реальні можливості для посилення кадрового потенціалу в медичній сфері регіону.

«Ви отримали унікальну можливість допомагати людям та покращувати свої професійні якості. У вас унікальна професія, тому що її головний результат – це нові життя, дитячі посмішки та радість тисяч наших громадян», - підкреслив К.Грищенко, звертаючись до трудового колективу перинатального центру.

Переглянути фото.

 

 

версія для друку