українська російська англійська
На Луганщині цьогоріч оздоровлять 35 тис. дітей
23.05.2013 | 16:46
Луганська ОДА

Для забезпечення організованого літнього відпочинку дітей в Луганській області на базі шкіл та позашкільних установ, що перебувають в системі освіти, в літній період 2013 планується відкрити 730 таборів, в яких зможуть відпочити близько 35 тисяч дітей, у тому числі 722 пришкільних табори і 8 таборів праці та відпочинку.

Із зазначених 730 таборів в червні запрацює 701 табір, у липні – 10 таборів і в серпні – 19 таборів.

За попередніми даними, на організацію відпочинку дітей у пришкільних таборах з денним перебуванням заплановано виділення майже 7 млн. грн., з яких 3,5 млн. грн. – з місцевих бюджетів, 3,42 млн. грн. – залучені кошти.

Тривалість зміни у таборах з денним перебуванням складе 14 днів, час перебування 6-8 годин.

Для організації змістовного відпочинку дітей у таборах з денним перебуванням заплановані тематичні зміни. З урахуванням диференційованого підходу до дітей розроблені виховні, культурно-масові та спортивно-оздоровчі програми та плани, організовані походи, відвідування театрів, музеїв, розважальних комплексів.

На базі 110 позашкільних установ (71 центр дитячої творчості та 39 дитячо-юнацьких спортивних шкіл) буде продовжено роботу гуртків та об’єднань з різних видів творчості.

 

версія для друку