українська російська англійська
У 2013 році в Україні планують виробити сільгосппродукції на 236 млрд. грн.
23.05.2013 | 16:48
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Вітчизняні аграрії продовжують нарощувати обсяги виробництва сільгосппродукції. Так, за січень-квітень воно збільшилося на 5,1%. Загалом за підсумками 2013 року в Україні очікується виробництво аграрної продукції на рівні 236 мільярдів гривень. Про це під час колегії Міністерства аграрної політики та продовольства, яка відбулася в межах виставки «АГРО-2013», повідомив директор департаменту економічного розвитку аграрного ринку Віталій Саблук.

«З січня по квітень в усіх категоріях господарств валове виробництво сільгосппродукції збільшилося на 5,1%. Так, зростання продемонстрували 20 областей. І якщо ми збережено таку позитивну тенденцію, ми можемо сподіватися, що за поточний рік в Україні буде вироблено сільгосппродукції на 236 мільярдів гривень, що на 6% більше, ніж у 2012-му», − зазначив Віталій Саблук.

За словами директора Департаменту, за цей період збільшилося виробництво харчових продуктів, а ціни на неї зменшилися.

«Харчова промисловість наростила виробництво на 2,5%, а ціни на її продукцію зменшилася на 0,8%. Так, у квітні порівняно з минулим роком подешевшали овочі, яйця та цукор. Водночас, проведення сільськогосподарських ярмарків дасть змогу зберегти стабільність цін. Загалом з початку року по всій Україні їх відбулося понад 19 тисяч», − зауважив фахівець.

 

версія для друку