українська російська англійська
Уряд і надалі сприятиме розвитку спорту в Україні, - М.Азаров
23.05.2013 | 17:05
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд і надалі сприятиме розвитку спорту в Україні та реалізації масштабних спортивних проектів. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з членами Міжнародного олімпійського комітету, яка відбулася 23 травня 2013 року у Будинку Уряду з нагоди святкування 100-річчя Олімпійського Києва.

Глава Уряду підкреслив, що в Україні для розвитку спорту в останні роки робиться чимало. Зокрема, як щодо підтримки спортсменів, так і розбудови спортивної інфраструктури. «Уряд і надалі сприятиме реалізації масштабних спортивних проектів», - сказав Микола Азаров.

Прем’єр-міністр підкреслив, що Україна активно бере участь в олімпійському русі.  Це підтверджують результати Олімпіади у Лондоні та підготовка до проведення зимової Олімпіади у Сочі 2014 року.

Він нагадав, що за історію олімпійських ігор українські спортсмени завоювали 622 медалі.

Микола Азаров підкреслив, що Україна має досвід проведення різноманітних міжнародних світових спортивних заходів. Зокрема, Україна двічі (у 1980 і 2004 рр.) приймала естафету олімпійського вогню, матч олімпійського турніру у 1950 році. Крім того, за словами Миколи Азарова, в Україні неодноразово проводилися чемпіонати Європи, цьогоріч відбудеться Чемпіонат Європи з художньої гімнастики, а у 2015 – Чемпіонат Європи з баскетболу.

Прем’єр-міністр також зазначив, що цьогоріч Україна відзначає 100-ліття створення Київського олімпійського комітету. «Така історія нашого олімпійського руху є підтвердженням тому, що у нас є хороша олімпійська традиція», - сказав Микола Азаров, додавши, що видатні спортсмени нашої країни – це унікальний капітал, який забезпечує Україні впізнаваність у міжнародному співтоваристві. Зі свого боку держава стимулює спортсменів, запровадивши спеціальну стипендію Президента для видатних спортсменів та тренерів з олімпійських видів спорту.

Глава Уряду також додав, що на сьогодні Національний олімпійський комітет очолює легендарний спортсмен, рекорд якого до цього часу ніхто не перевершив, - Сергій Бубка.

У свою чергу Член Міжнародного олімпійського комітету Шейх Ахмад Аль-Фахад Аль-Сабах висловив вдячність Миколі Азарову за підтримку розвитку спорту в Україні, відзначивши хорошу координацію роботи між Національним олімпійським комітетом та Міністерством молоді та спорту, а також Міністерством культури. При цьому він висловив захоплення НСК «Олімпійський»: «Центр «Олімпійський» мене вразив».

 

 

версія для друку