українська російська англійська
Україна зацікавлена в розширенні співпраці з Німеччиною щодо авіаційних перевезень
23.05.2013 | 18:01
Прес-служба Міністерства інфраструктури

У рамках міжнародного транспортного форуму в Лейпцигу (Німеччина) Міністр інфраструктури України Володимир Козак зустрівся з Міністром транспорту, будівництва та міського розвитку Німеччини. Під час зустрічі Міністри обговорили перспективи розвитку двосторонніх відносин у транспортних галузях обох країн.

За словами Володимира Козака, українська сторона зацікавлена в започаткуванні авіаційних перевезень до Німеччини з м. Донецьк та м. Дніпропетровськ без обмежень щодо ємності та типу повітряних суден. На сьогодні бар’єри для цього відсутні.

Крім того, Володимир Козак наголосив на тому, що Україна готова поновити діяльність спільних українсько-німецьких робочих груп та комісій щодо розвитку морського та річкового транспорту України.

Міністр інфраструктури України також запропонував своєму німецькому колезі провести зустріч експертів з питань визначення перспектив розвитку інтермодальних перевезень.

За словами Володимира Козака, Україна зацікавлена у розвитку всіх типів перевезень між Україною та Німеччиною. Крім того, наша держава відкрита до інвестування, адже реалізація спільних проектів, розвиток та модернізація транспортної галузі дуже актуальні перед підписанням Україною Угоди про асоціацію з ЄС та створенням всеохоплюючої зони вільної торгівлі з країнами ЄС.

 

 

 

версія для друку