українська російська англійська
К.Грищенко ознайомився зі станом підготовки Хмельницької області до літнього відпочинку дітей
23.05.2013 | 18:23
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

23 травня ц.р. Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко на доручення Прем’єр-міністра України відвідав позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацький оздоровчий комплекс «Чайка» м. Хмельницького, де особисто ознайомився зі станом підготовки відповідної інфраструктури області до відпочинку дітей.

У ході відвідування Хмельницького дитячого оздоровчого комплексу К.Грищенко ознайомився з його роботою та поспілкувався із працівниками центру. Віце-прем’єр-міністр дав високу оцінку рівню готовності дитячого закладу до літнього сезону. При цьому К.Грищенко звернув увагу керівництва області на необхідності неухильного дотримання та всебічного контролю санітарно-епідеміологічного режиму в подібних оздоровчих закладах.

«Треба прискорити здійснення усіх запланованих заходів та завершити підготовку до відпочинку дітей. Водночас, регіону необхідно сконцентрувати свої зусилля на посиленні санітарної безпеки відпочинку дітей. Це є головним пріоритетом і стосується не лише Хмельницької області, а і всіх інших областей, які ведуть активну підготовку до оздоровлення дітей», - підкреслив К.Грищенко.

Як повідомлялося раніше, 16 травня ц.р. Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко провів селекторну нараду щодо стану підготовки до оздоровлення та відпочинку дітей у 2013 році, у якій взяли участь представники Міністерства соціальної політики, Міністерства освіти та науки, Міністерства інфраструктури, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства фінансів, Державної санітарно-епідеміологічної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій та місцевих органів виконавчої влади.

Віце-прем’єр-міністр наголосив на тому, що «це серйозне і відповідальне питання, яке стосується, насамперед, готовності відповідальних державних органів та самих закладів до початку оздоровчого сезону».

К.Грищенко доручив Державній санітарно-епідеміологічній службі до 1 червня провести всі необхідні перевірки, керівникам регіонів особисто контролювати хід підготовки до проведення оздоровчої кампанії дітей та інформувати Кабінет Міністрів.

Фото

 

 

версія для друку