українська російська англійська
На Дніпропетровщині триває розвиток мережі культурної інфраструктури
24.05.2013 | 09:10
Дніпропетровська ОДА

На Дніпропетровщині триває розвиток мережі культурної інфраструктури. Так, завдяки зверненням жителів регіону на «Гарячу лінію Дмитра Колєснікова» в області відкриються молодіжний центр, бібліотека, дитячо-розважальний центр, збільшиться експозиція у музеї «Літературне Придніпров’я» та відновиться діяльність будинку культури в с. Новопетрівка.

«Цього року буде приділено особливу увагу відродженню культурної інфраструктури села. На цьому важливому завданні наголосив наш Президент Віктор Федорович Янукович, бо у сільській місцевості проживає значна чисельність мешканців нашої країни. Тож створення сучасних умов життя на селі в соціальному, культурному і духовному розумінні – одне з найважливіших наших завдань обласної та місцевої влади»,- підкреслив Дмитро Колесніков.

В поточному році контакт-центром було зареєстровано немало звернень від небайдужих жителів з питань покращення культурної інфраструктури. Серед них прохання відкрити молодіжний центр в Дніпропетровському районі, бібліотеку у с. Самарівка (Самарський район міста Дніпропетровськ), дитячо-розважальний центр в м. Павлограді та Першотравенську, збільшення експозиції в музею «Літературне Придніпров’я», відновити діяльність будинку культури в с. Новопетрівка  Магдалинівського району, розвиток Петриківського розпису. Усі звернення були розглянуті та внесені в плани розвитку міст та районів.

 

версія для друку