українська російська англійська
Микола Азаров заклав капсулу на місці будівництва спортивно-розважального комплексу "Київ-Арена"
24.05.2013 | 09:45
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров взяв участь у церемонії закладання капсули на місці будівництва спортивно-розважального комплексу «Київ-Арена», який буде збудований для проведення в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року.

«У нас сьогодні радісний день – розпочинається будівництво багатофункціонального спортивно-розважального комплексу, якого так потребує наша столиця. Ми взяли курс на те, щоб такі комплекси, які будуть збудовані практично в усіх великих містах, стали центрами для проведення різноманітних спортивних і культурних заходів, концертів, наукових конференцій тощо», - сказав Микола Азаров.

Водночас Прем’єр-міністр закликав будівельників будувати швидко і якісно: «І на початку 2015 року я сподіваюся разом з вами перерізати стрічку і відкрити цей багатофункціональний комплекс», - зазначив він.

Глава Уряду додав, що цей комплекс розташований у зручному місці – на перетині багатьох транспортних магістралей.

За словами Миколи Азарова, зазначений комплекс будуватимуться за рахунок інвестиційних ресурсів без залучення бюджетних коштів.

Проект будівництва концертно-спортивного центру «Київ-Арена» затверджений на початку поточного року. Унікальний зал-трансформер під час концертних заходів розрахований на 20 тис. глядачів, баскетболу – 17,4 тис., хокею – 15,34 тис. Час, необхідний для трансформації арени з одного формату в інший, становить 12 годин.

 

версія для друку