українська російська англійська
Н.Королевська: Розвиток соціальної сфери необхідно поєднувати із стимулюванням реального сектора
24.05.2013 | 10:23
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Реалізація політики зайнятості можлива лише за наявності соціального діалогу між Урядом, профспілками та роботодавцями. Про це сказала Міністр соціальної політики Наталія Королевська після урочистого відкриття Всесвітньої Антикризової конференції та VI Астанінського Економічного Форуму.

«Ефективна реалізація політики зайнятості можлива лише за умови продуктивного соціального діалогу між Урядом, профспілками та роботодавцями. Сьогодні зусилля сторін цього діалогу в Україні об'єднані навколо реалізації Програми гідної праці на 2012-2015 роки та Національної тристоронньої угоди про зайнятість і робочі місця, заснованої на положеннях Глобального пакту про робочі місця МОП та Цілях розвитку тисячоліття ООН», - сказала вона.

Наталія Королевська зазначила, що найближчі два роки для українського Уряду - це період реалізації нової Державної програми активізації розвитку економіки. Одна з головних її цілей - створення високооплачуваних робочих місць і розвиток високотехнологічного виробництва.

Програма передбачає використання нових резервів для внутрішнього розвитку, модернізацію наявних виробництв, підвищення конкурентоспроможності українських товарів. В умовах зростаючої конкуренції у світовій економіці нові робочі місця необхідно створювати в галузях, які здатні максимально дати конкурентний ефект», - сказала вона.

Таким чином, за словами Міністра, через державне фінансування та стимулювання розвитку конкретних економічних проектів буде дано новий імпульс економічному розвитку, зростанню зайнятості і подальшого підвищення рівня соціального захисту громадян.

Резюмуючи, Наталія Королевська підкреслила, що головне завдання всіх заходів щодо активізації економіки - забезпечити динамічний розвиток соціальної сфери та постійне зростання соціальних стандартів. «Тому нам потрібно так поєднувати розвиток соціальної сфери із стимулюванням реального сектора, щоб вони забезпечували взаємне зростання», - сказала вона.

Довідково

Сьогодні в Астані (Казахстан) почав роботу Шостий міжнародний економічний форум, кількість учасників якого досягає 10 тис людей, які приїхали з 120 країн світу.

На порядок денний винесено обговорення головних світових економічних проблем. Представники міжнародної фінансової та економічної еліти мають намір обговорити кроки з подолання негативних економічних тенденцій, що намітилися останнім часом. У рамках форуму учасники Всесвітньої антикризової конференції вироблять підсумкову декларацію та основні положення проекту Світового антикризового плану, які в подальшому будуть запропоновані для розгляду главами-членами ООН.

 

версія для друку