українська російська англійська
Введення квот на ввезення в Україну коксівного вугілля спрямоване на захист власного виробника, - Юрій Бойко
24.05.2013 | 12:13
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Введення квот на ввезення в Україну коксівного вугілля спрямоване на захист українських виробників. Про це заявив у інтерв’ю «5 каналу» Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко.

«Логіка дуже проста: у нашій країні випускається коксівне вугілля, і перш за все ми повинні думати про робочі місця в нашій країні, захищати своїх виробників. Але це не означає, що ми створюємо залізний бар’єр і нікого не пускаємо сюди», - зазначив Юрій Бойко.

Він підкреслив, що сьогодні з більшістю металургійних компаній – споживачів коксівного вугілля завершено переговори і знайдено компроміс щодо питання його квотування.

«Лишилося дві компанії, з якими ми завершимо переговори стосовно квотування і зможемо знайти компроміс, а відповідним чином – зберегти робочі місця в країні», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

Він також зазначив, що загальний додатковий обсяг вугілля, який завдяки введенню квот буде закуплено у вітчизняних виробників, становить 4 млн. тонн. При цьому вугілля буде закуповуватися як у державних, так і у приватних шахт.

 

версія для друку