українська російська англійська
У Кіровограді розпочався III Молодіжний фестиваль аматорського кіно "РАНОК"
24.05.2013 | 12:30
Кіровоградська ОДА

23 травня у кіровоградському кінотеатрі "Зоряний" відбулося урочисте відкриття III Молодіжного фестивалю аматорського кіно "РАНОК". Цього року інтерес до фестивалю значно підвищився. До оргкомітету фестивалю надійшло 155 фільмів від 125 учасників із 26 міст України, 14 міст Росії, а також з Грузії, Білорусі, Польщі, Сполучених Штатів Америки, Казахстану і Молдови.

Для сприяння розвитку талановитої молоді центрального регіону та з нагоди 75-річчя утворення Кіровоградської області голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко запропонував включити до конкурсних програм кінофестивалю «РАНОК» додаткову номінацію «ЄЛИСАВЕТГРАД-КІНО».

За нагороду від голови облдержадміністрації змагався 21 фільм, знятий режисерами з Кіровоградщини. Переможницею стала режисер з Кіровограда Марина Халецька і її фільм «Не дай мені впасти». Від керівника області Андрія Ніколаєнка вона отримала грошовий ґрант для творчого розвитку та створення промо-ролика до 75-річчя утворення Кіровоградської області та цінні подарунки.

Приз Інтернет-фестивалю «РАНОК», за який змагалися упродовж двох тижнів 72 картини, отримав фільм «Магазин щастя» режисера Олександра Мойсеєнка з Донецька.

ІІІ Молодіжний фестиваль аматорського кіно «РАНОК» триватиме в Кіровограді до 25 травня 2013 року на базі КДПУ ім. Винниченка та кінотеатру «Зоряний», і за підсумками конкурсних показів будуть визначені переможці ще у п’яти номінаціях фестивалю.

 

версія для друку