українська російська англійська
Юрій Бойко: Для нас сьогодні кожне робоче місце має велике значення
24.05.2013 | 12:20
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Одним із пріоритетів діяльності Кабінету Міністрів України є збільшення робочих місць на українських підприємствах. Про це в інтерв’ю «5 каналу» заявив Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко, коментуючи хід реалізації Програми активізації розвитку економіки.

«Сьогодні одне з пріоритетних завдань Уряду – це збільшення кількості робочих місць. Тому кожне робоче місце для нас важливе, і ми працюємо над тим, щоб не було жодних скорочень», - сказав Юрій Бойко.

Він підкреслив, що сьогодні Урядом України реалізується низка заходів, покликаних залучити кошти в реальний сектор економіки.

«Практично кожен день ідуть переговори з банками, які фінансують підприємства, і кожен день у нас якесь підприємство презентує проект, отримує відповідні вимоги від банків та працює над ними», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

Він зазначив, що результати реалізації програми очікуються у другому півріччі 2013 року.

«Процес фінансування і розвитку економіки має певну інерцію. Результати ми очікуємо отримати у другому півріччі», - сказав Юрій Бойко.

Віце-прем’єр-міністр також нагадав, що завдяки діям Уряду відновили чи готуються відновити роботу низка підприємств реального сектору, зокрема два великі феросплавні підприємства .

«Ці підприємства працюють, вони збільшують робочі місця, збільшують товарний випуск. На черзі у нас запуск «Карпатнафтохіму», а також запуск двох підприємств нафтопереробної галузі, про що вже є принципові домовленості», - сказав Юрій Бойко.

 

версія для друку