українська російська англійська
В Національному музеї історії України відкривається виставка "1000 років української печатки"
24.05.2013 | 13:25
Прес-служба Міністерства культури

24 травня о 12:00 в Національному музеї історії України за підтримки Музею історичних та культурних реліквій родини Шереметьєвих відкривається виставка «1000 років української печатки».

«Віхи історії: тисячоліття української печатки» – новий міжнародний проект Національного музею історії України і Музею історичних та культурних реліквій родини Шереметьєвих.

В експозиції беруть участь 15 провідних музеїв, архівів, бібліотек України та Російської Федерації. Географія проекту поєднує історико-культурні надбання Москви, Санкт-Петербурга, Києва, Львова, Дніпропетровська, Чернігова, Запоріжжя.

На виставці представлено понад 400 печаток, що відображають різні періоди культурного та історичного розвитку України, її державного життя упродовж 1000 років.

Експозиція поділяється на п’ять тематико-експозиційних блоків, вибудуваних за хронологічним принципом. Кожен з них розкриває особливості розвитку української печатки на різних історичних етапах.

На виставці експонується перша збережена печатка, від якої веде літочислення традиція українських сфрагістів, яка належала князеві Святославу Хороброму.

Виставка «1000 років української печатки» проходитиме в Національному музеї історії України з 24 травня до 17 листопада 2013 р.

Режим роботи – щоденно з 10:00 до 17:30 (каса до 16:45, вихідний – середа).

Адреса – вул. Володимирська, 2

 

версія для друку