українська російська англійська
Прем'єр-міністр зустрівся зі Златою Огнєвич
24.05.2013 | 14:35
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров у Будинку Уряду провів зустріч з призеркою міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2013 Златою Огнєвич.

Глава Уряду привітав Злату з блискучим виступом на конкурсі та вручив Почесну грамоту Кабінету Міністрів України і годинник від Прем’єр-міністра. «Кабінет Міністр нагороджує Вас за винятковий вклад у розвиток українського мистецтва, утвердження позитивного іміджу України на міжнародній арені», - зазначив Микола Азаров.

Він зауважив, що дуже вболівав за Злату під час конкурсу – сподобалася пісня і її творче оформлення. «Приємно, що Україна була представлена на такому високому рівні. Я виділив час і подивився весь конкурс – від початку і до кінця. На мій погляд, на цьому конкурсі Ви були найкращою виконавицею», - сказав Прем’єр-міністр. При цьому він подякував авторові слів і музики, яку Злата Огнєвич виконувала на Євробаченні: «Це дійсно гарна пісня, з хорошим поетичним змістом».

Микола Азаров зазначив, що перемога Злати Огнєвич є знаменною, вона ще раз показала Європі, що Україна дуже багата талантами: «Така висока оцінка свідчить про те, що Україна має високу музичну культуру. Це досягнення треба використовувати дуже широко для популяризації нашої держави і водночас популяризації художньої творчості серед нашої молоді».

Він підкреслив, що Уряд і надалі буде підтримувати молоді таланти.

Крім того, Глава Уряду запросив Злату Огнєвич взяти участь у культурній програмі, яку Україна має намір представити учасникам Першого міжнародного бізнес-форуму «Україна і партнери». Микола Азаров зауважив, що цей важливий захід пройде у Києві 13-14 червня за ініціативою Уряду. «Я думаю, що гостям конференції Ваш виступ дуже сподобається», - сказав Прем’єр-міністр.

Злата Огнєвич у свою чергу підкреслила, що сьогоднішню зустріч вона розцінює як визнання великої роботи і її як виконавиці, і всієї команди. «Я пишалася, що виходжу на сцену під прапором України, мені не було соромно ні за номер, ні за пісню. Дякую, що ви підтримуєте таланти. Це надзвичайно важливо».

 

версія для друку